ELYT Open Beta Sürecinde Kapılarını Açtı

Elyt
2 min readJul 14, 2022

NFT’leri kullanan bir Müşteri Sadakat ve Pazarlama aracı olarak tasarlanan ELYT, artık herkes için erişilebilir durumda.

Mart ayında Barcelona’da lansmanı gerçekleştirilen ELYT, yol haritasına uygun bir şekilde, 2022’nin ikinci çeyreğinde erişime açıldı. Profesyonel bir ekibin bir yılı aşan planlaması ve 9 aya yakın altyapı geliştirme sürecinden sonra devreye giren ELYT.net, NFT’ler için gerçek iş modelleri üzerine kurulmuş uygulama alanları sunuyor.

Open Beta olarak erişime açılan ELYT.net, bu süreç boyunca kullanıcı deneyimlerini ve bildirimleri toplayacak. Open Beta sürecinde sunulan tüm NFT içerikleri ise nihai niteliğe sahip olacaklar ve geçerlilikleri süreklilik arz edecek.

Türkiye özelinde tanınmış Influencer ile erişime açılan ELYT, şu anda çeşitli kampanyalar ile farklı NFT paketler, kartlar ve hediyeler sunuyor.

ELYT.net üzerinde Mesut Çevik ve Koray Birand’ın NFT paketleri Youtube ve Twitch üzerindeki ücretli abonelerine hediye olarak dağıtılıyor. Ekin Kollama ise Dlive abonelerine Seri Kodları ile NFT paketleri hediye ediyor. Ayrıca açılışa özel olarak ELYT, Twitter hesabını takip eden ve Telegram Duyuru Kanalına katılanlara ücretsiz bir Açılış Paketi hediye ediyor. Avaxtars Projesi için 02.06.2022 tarihinde alınan Snapshot üzerinden, Avaxtars Gen 1 NFT sahipleri için, iki farklı paket Airdrop olarak dağıtılıyor.

Şu anda sunulan hediyeler arasında ELYT Kupası, ELYT Çantası, ELYT Termos ve Microsoft’un yeni nesil oyun konsolu Xbox’ın Series S ile Series X modelleri yer alıyor.

ELYT platformu her geçen gün daha fazla paket, kart ve hediye sunmaya devam edecek. Tüm herkesi ücretsiz bir hesap oluşturmak ve sunulan imkanları deneyimlemek için ELYT.net’e davet ediyoruz.

ELYT Platformuna, https://elyt.net linki üzerinden erişebilirsiniz.
Daha fazla bilgi için info@elyt.net adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

--

--